anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zakup lustrzanki

promyczq
Początkujący

Zakup lustrzanki

Witam
Jestem calkiem zielona jezeli chodzi o fotografię i lustrzanki
Interesuje mnie zakup A 350 czy to dobry wybór?
I prosiła bym o wyjasnienie parametrów, nie rozumiem nic, a chciałabym wiedziec o co chodzi.

Czy to jest atrakcyjna oferta?
==> http://allegro.pl/item481340142_sony_al ... kr_ow.html

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
darecki883
Początkujący

Zakup Sony Alfa 300 jest jak najbardziej w porządku.Ja zakupiłem taki aparacik na początku listopada .Zakup uwazam za udany.W zestawie były 2 obiektywy,karta4Gb,dodatkowy akumulator Sony,duża torba Sony,no i oczywiście kompletne body .Wszystko nówka z gwarancją Sony.Przed zakupem radzę porozglądać się za okazyjnymi cenami.Nawet na Allegro.Ja za zestawik zaplaciłem 1950 zł.Cena naprawdę okazyjna jak za taki zestaw.Na razie jestem zadowolony.Nie kupiłem 350 bo praktycznie nie różni się niczym a jest droższe.

Nemo-----
Początkujący

a ja może powiem coś o przekonywaniu się do Sony :)
kiedy wziąłem do ręki pierwszą alfę (100) nie podeszła mi, jakoś źle leżała w dłoni, źle cykało fotki - jednym słowem byłem na NIE
od dłuższego czasu szukałem lustrzanki (stary aparat coraz bardziej się sypał), niedawno zostałem ojcem i aparat stał się nieodłącznym narzędziem codziennej pracy w celu uwieczniania każdego dnia z życia Malucha.
Początkowo planowałem zakup Nikona D80, całkiem przypadkiem zobaczyłem reklamę Alfy 350 i sprawdziłem dane techniczne i postanowiłem wybrać się do sklepu żeby zobaczyć ten aparat na żywo.
Jakie było moje zdziwienie jak 350 okazała się leżeć w dłoni dużo lepiej niż 100 :D
To była miłość od pierwszego wejrzenia :D pozostało mi poszukanie najlepszej oferty cenowej i stałem się szczęśliwym posiadaczem Alfy 350 + dwóch obiektywów DT18-70mm F3.5-5.6 + DT55-200mm F4-5.6 w cenie 2389 :)
PS. sklep w którym kupiłem dorzucił mi jeszcze kupon na wywołanie 50 zdjęć i kupon na dużą fotoksiążkę do 50 zdjęć (o wartości 140zł) więc teoretycznie lustrzanka kosztowała mnie taniej :)