anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki LCD 40"

janusz.gg
Początkujący

Jaki LCD 40"

Witam chciałbym kupić LCD 40" i nie wiem który wybrać czytam i czytam i juz nie wiem. Juz mialem brać sony 40V4000 ale caly czas mi chodzi po glowie ten 40W4000 z tym ze jest drogi dla mnie. Co zrobić czy poczekac troche moze bedzie taniej czy kupic tego 40V lub tez jakis inny. Zalezy mi na dobrym sygnale z SD ale bede tez mial kilka HD z cyfry+. Czy w tym 40W jest duzo lepszy obraz?

pozdrawiam serdecznie

7 ODPOW. 7
oldguest
Początkujący

Moim zdaniem warto dopłacić do modelu W4000. Pomijając parametry sam obraz prezentowany na W4000 jest lepszy.

janusz.gg
Początkujący

Dziękuje za szybką odpowiedź. Chyba poczekam troche i kupie 40W40000 ewentualnie znajde jeszcze cos innego.

pozdrawiam

janusz.gg
Początkujący

Nie chce zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Prawdopodobnie kupie ten tanszy model 40V4000. Zapytalem dzisiaj w sklepie czy podlacze do niego cyfre + tuner hd pvr i powiedziano mi ze sie nie da przez hdmi. Ze nie współpracuję ten tuner z sony przez to łącze. Nie wiem czy to niewiedza czy tak jest, w internecie znalazlem kilka zdań na temat nie wykrywania przez hdmi sony.
W takim razie jak to połączyć? Euro mnie nie interesuje a oprócz tego jest tylko hdmi.

pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
dawidaaa
Początkujący

ja mam nke podlaczony pod najtanszy kabel z auchana i wszystko gra,niesluchaj sprzedawcow bo oni nic nie wiedza,nie wiem za co im pląca,chyba tylko za sprawianie dobrego wrazenia....wesolych swiat

scarface-----
Początkujący

Zawsze można skorzystać ze złącza komponentowego, co przekłada się na taką samą jakość sygnału jak HDMI (obraz).

oldguest
Początkujący

Problemem z tego co pamiętam jest brak złącza componentowego w dekoderze HD PVR Cyfry+, w dekoderze bez PVR takie złącze jest.

janusz.gg
Początkujący

Tak w dekoderze tym nie ma component z tym ze można wyprowadzić z euro Y, Pb, Pr efekt jest chyba ten sam. Zalezy mi na hdmi bo to cyfrowe połączenie. Mam nadzieje ze jednak nie bedzie z tym problemu,

pozdrawiam