anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deklaracja zgodności (CE) dla A300

tantal-----
Początkujący

Deklaracja zgodności (CE) dla A300

Witam, czy te aparaty posiadają deklaracje/certyfikaty (CE itp.) zgodności ważne w Polsce? Szukam już godzinę po stronce Sony, ale tak jakby w ogóle tego nie było. Znalazłem taką w angielskiej instrukcji, ale ważna ona jest tylko dla USA.
Będę wdzięczny za pomoc.

4 ODPOW. 4
Alf300
Początkujący

Na Aparacie na naklejce tu gdzie jest miejsce do wkręcenia statywu . jest znaczek CE co chyba oznacza że deklaracja zgodności jest wydana.
W instrukcji napisane jest że :
blebleble... produkt został przetestowany i uznany za spełniający wymaganiom dyrektywy EMC dotyczących z kabli połączeniowych o długości poniżej 3 m blebleble.....

W tej samej instrukcji jest ujęte też że...
blebleble w sprawie bezpieczeństwa produktu i norm kompatybilności elektromagnetycznej EMC jest przedstawiciel Sony Deutschland blebleble

Na obiektywie też jest znaczek CE zaraz koło znaczka zabraniającego wyrzucać go do śmieci :slight_smile:

tantal-----
Początkujący

Znalazłem te rzeczy o których piszesz, ale to trochę mało. Możliwe że te CE jest do wersji produkowanej dla USA.

Szukałem czegoś takiego (pierwsza lepsza deklaracja z internetu, przykład):
http://www.hyundaiit.pl/files/ce/Hyundai%20T71D%20PL%20CE.pdf

Być może Sony udostępnia coś takiego na specjalne życzenie, szkoda że dokument taki nie jest udostępniany szerszemu gronu.


Dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam.

Alf300
Początkujący

tantal-----
Początkujący

Dokładnie coś takiego :) szkoda że nie ma wersji po naszemu ;) ale ta mam nadzieję spełni swoją rolę.

Dzięki za poświęcenie czasu.
Pozdr.