anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

czy da sie spolszczyc menu w 350ce ?

sazmon1069
Początkujący

czy da sie spolszczyc menu w 350ce ?

witam. dostalem w prezencie z usa lustrzanke alpha 350. i mam pytanie. czy da sie spolszczyc menu ? menu angielskie troche mi przeszkadza.. nie wiem czemu ale jakos mi nie pasuje. prosze o odpowiedz.

ps. dzwonilem do serwisu sony i mowili mi ze sie nie da w ich serwisie. 😕

8 ODPOW. 8
profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

sazmon1069 napisał(a):


ps. dzwonilem do serwisu sony i mowili mi ze sie nie da w ich serwisie. 😕



bo sie niestety nie da :(
tylko w egzemplarzach przeznaczonych na rynek europejski występuje język polski.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Potwierdzam informację. Niestety nie jest możliwe wgranie nowego oprogramowania, które rozszerzałby możliwości aparatu np. o menu w języku polskim. Mam jednak nadzieję, że aparat spełni Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

temat już został rozwałkowany przez mnie, jak miałem koleżankę która jechała do japonii i nabrałem chętki na ich ceny. Okazało się, że zmiana języka to nie zmiana firmwaru, tylko zmiana płyty głównej (nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest) i serwis może ci to zrobić, ale pewnie za spore pieniądze. Jak masz menu w j.ang który conieco znasz, to nie warto.

gonzo-----
Początkujący

gnembon napisał(a):

temat już został rozwałkowany przez mnie, jak miałem koleżankę która jechała do japonii i nabrałem chętki na ich ceny. Okazało się, że zmiana języka to nie zmiana firmwaru, tylko zmiana płyty głównej (nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest) i serwis może ci to zrobić, ale pewnie za spore pieniądze. Jak masz menu w j.ang który conieco znasz, to nie warto.



Zmiana płyty głównej :| raczej nie wygląda to za wesoło, już lepiej przyzwyczaić się do angielskiego manu, człowiek język pod szlifuje ;) No nic cieszę się, że jednak zdecydowałem się na alfe ze sklepu, a nie sprowadzoną z USA ( miałem taką możliwość) bo teraz miałbym raczej średnią minę...

witmann
Początkujący

Heh, ja sobie nie wyobrażam pracy z polskim menu ;) Niektóre skróty w nim są po prostu magiczne :nauseated_face:

gonzo-----
Początkujący

Wiadomo, dużo zależy od znajomości języka, w przypadku angielskiego jest u mnie średnio, więc polskie menu jest jak najbardziej mile widziane :D Ale fakt, faktem może boleć brak możliwości dogrania PL wersji...

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

mnie to by najbardziej martwił brak gwarancji....

gonzo-----
Początkujący

Wiesz to było jeszcze jak dolar 2.20 kosztował ;) więc różnica cenowa była na tyle duża, że można było zaryzykować brak jakiejkolwiek gwarancji zwłaszcza, że alfy nie są chyba jakość szczególnie awaryjne...