anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Futerał na aparat

sztyku
Początkujący

Futerał na aparat

Witam, właśnie kupiłem swoją pierwszą lustrzankę i mam mały problem jaki futerał wybrać.
Chodzi o to jak ma leżeć aparat? na allegro na zdjęciach widać że aparat jakby stał na obiektywie, czy to nie zaszkodzi mojej lustrzance? czy nie powinien w futerale leżeć na płasko?

45 ODPOW. 45
PiterSam-----
Początkujący

aa przepraszam za brak wychowania zmeczenie:-))) tez Cie witam kolego:-)

Ajdaho
Początkujący

A trafił ktoś z Was na plecak dedykowany pod aparat i laptopa, z możliwością dowolnej manipulacji przegródkami w komorze do aparatu (możliwość całkowitego ich wypinania była by idealna). Poszukuje takiego, a jedyny który do tej pory znalazłem powalał ceną (około 1000zł ). Jeśli ktoś z was trafił na coś podobnego z ceną w granicach rozsądku to będę wdzięczny za cynk.

Creatoor
Początkujący

Osobiście używam tej firmy, o podobnych rozmiarach: http://www.allegro.pl/item531011676_plecak_lowepro_vertex_100_aw_fv.html

Polecam, sprawdza się

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

w biedronce były tego lata takie plecaki za 50zł
Na hardcorowe wycieczki, to ja bym go nie zabierał, ale na przewóz sprzętu się nadaje. Nazywał się Professional Digital i był firmy PASO.

Ajdaho
Początkujący

Creatoor napisał(a):

Osobiście używam tej firmy, o podobnych rozmiarach: http://www.allegro.pl/item531011676_plecak_lowepro_vertex_100_aw_fv.html

Polecam, sprawdza się



No coś takiego by było w sam raz, gdyby mieściło o cal większego laptopa.

Gnembon napisał(a):

w biedronce były tego lata takie plecaki za 50zł
Na hardcorowe wycieczki, to ja bym go nie zabierał, ale na przewóz sprzętu się nadaje. Nazywał się Professional Digital i był firmy PASO.



Latem to ja miałem aparat daleko w planach, nie wspominając o plecaku, a co do jakości sprzętu sprzedawanego w tym sklepie mam ściśle wyrobione zdanie i daleko mija sie z pozytywnym.

Ale dzięki Creatoor bo idąc nadanym przez ciebie tropem znalazłem coś co bardziej odpowiada moim bieżącym wymaganiom jak i kieszeni: Lowepro FastPack 250. Zdało by się jeszcze tylko dorwać taki na żywo przed zakupem co by go sobie dobrze porozciągać i poskakać po nim ;) , bo mój ostatni zakup przez internet plecaka (nie posiadałem jeszcze wtedy aparatu) dedykowanego pod komputer lekko mnie rozczarował gabarytami. No ale gdy tylko nabędę nowy - pozbędę się klamota najprawdopodobniej na alle-giełdzie.

Emil-----
Początkujący

http://www.itart.eu/dzial_240/towar_cen ... DCB56.html Co powiecie na ten futerał do A200 :)? Jak na początek ujdzie?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a zmieści się ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Ajdaho
Początkujący

Wziąłem taki sam i na drugi dzień poszedłem wymienić. A300 z kitem ledwo sie miesciła, a z dokręconym filtrem już był problem z zamknięciem. Nie polecam.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dlatego najlepiej jak pójdziemy do sklepu i przymierzymy czy wszystko pasuje ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Osobiście nie polecam takich futerałów szkoda kasy, nasze aparaty to nie hybrydy z obiektywem przykręconym na stałe. Zobaczycie jak szybko pójdzie w odstawkę do szafy, lepiej kupić od razu duży plecak lub torbę na ramię. Naneu-Pro ma w swej ofercie taką torbę przy której są też szelki, więc zastosowanie uniwersalne.