anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Futerał na aparat

sztyku
Początkujący

Futerał na aparat

Witam, właśnie kupiłem swoją pierwszą lustrzankę i mam mały problem jaki futerał wybrać.
Chodzi o to jak ma leżeć aparat? na allegro na zdjęciach widać że aparat jakby stał na obiektywie, czy to nie zaszkodzi mojej lustrzance? czy nie powinien w futerale leżeć na płasko?

45 ODPOW. 45
Emil-----
Początkujący
OsiRis-----
Początkujący

Laptop (zasilacz kable cd) + aparat+kit +dodat. obiektyw+lampa kable + zracji zawodu zaciskarka, śrubokręty, nóż, kolorystyka zbliżona do logo Alfy kupę przegródek no i siatek zapinanych na zamek w tej cenie dwa niezależne plecaki które można spiąć w całość jako jeden sztywne i praktyczne. miałem go w ustroniu na polowaniu na zwierzynę (w śród miłośników foto wzbudziło zainteresowanie)
luknij

profile.country.pl_PL.title
sieq-----
Początkujący

Osobiscie uzywam torby sonego (SONY LCS-AMSC30) Sprawuje sie bardzo dobrze,duzo miejsca na przyszle szkla i lampe ;)) 2 dodatkowe komory na karty,baterie czy kable i miejsce na piciu czy cos malego na zab. Jedyna wada jest cena ale ja dostalem ja za darmo (w sklepie odliczyli mi vat od aparaciku i wyszlo akurat na torbe ):twisted: :smileytwisted:

Pozdrawiam

emilwiaderny-----
Początkujący

Witam...

co do Lowepro... szukałem swego czasu torby tej marki..
I znalazłem najtanszy chyba sklep na necie jesli chodzi o tę markę Widnieje on też w oficjalnym spisie sklepów lowepro na polskę.

adres to www.prism.pl

Kupowałem torbę NOVA 160 AW

W marketach takich jak saturn cena 189/199 zł
na allegro najtaniej znalazłem 145 zł + koszty wysyłki
a tam kupiłem za 134. 90 wraz z przesyłką...

Nic dodać nic ująć...

profile.country.it_IT.title
nowik76
Początkujący

:nerd:

grze92io
Początkujący

Osobiście polecam tą http://www.allegro.pl/item658353718_vanguard_oregon_21_profi_jakosc_fajny_gratis.html
Fajna solidna nawet pojemna ma trochę schowków pokrycie przeciw deszczowe oraz nieprzemakający solidny spód 8-)
(wiem bo ją posiadam) :slight_smile: