anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka karta do A350?

Crash-----
Początkujący

Jaka karta do A350?

Witam!

Chciałbym zakupić szybką kartę pamięci o pojemności ok 4-8Gb i ta się zastanawiam, ktorą wybrać.
W instrukcji jest napisane że aparat obsługuję Compact Flash I i II ale czy poradzi sobie z III i IV ?
Np z taką : http://allegro.pl/item476598717_extreme ... 5_5zl.html

Nie chciał bym kupować w ciemno.

Pozdrawiam!

16 ODPOW. 16
profile.country.pl_PL.title
darecki883
Początkujący

Możesz podać link z tymi kartami?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Może i Kingston robi dobrą pamięć do komputerów, ale karty bywają zawodne. Naprawde lepiej kupić Sandiska Ultra II albo Lexara x133, albo Sony x133. Ewentualnie pqi, Transcend, Pretec, dopiero potem Kingston. Oczywiście reguły nie ma, ale zdarzały się przypadki że karta zaliczyła padnięcie. :(

Bartosz-----
Początkujący

A orientujecie się czy Alpha 300 ma złącze kart Memory Stick Pro Duo? Pytam bo mam taką w Cyber-Shot'cie i chciałbym wiedzieć czy mogę ją zachować do Alphy 300 czy nie.

gonzo-----
Początkujący

Lajam napisał(a):

Może i Kingston robi dobrą pamięć do komputerów, ale karty bywają zawodne. Naprawde lepiej kupić Sandiska Ultra II albo Lexara x133, albo Sony x133. Ewentualnie pqi, Transcend, Pretec, dopiero potem Kingston. Oczywiście reguły nie ma, ale zdarzały się przypadki że karta zaliczyła padnięcie. :(



Szczerze mówiąc zaskoczyłeś mnie, uważałem zawsze Kingstona za bardzo solidną firmę (ale pewnie dlatego, że swój pierwszy kontakt miałem z ich świetnymi pamięciami do kompów)

Nemo-----
Początkujący

ja kupiłem teraz Kingstona ale za jakiś czas planuję zakup Sandisca. Co do niezawodności Kingostonów - w sumie nigdy nie zdażyła mi się awaria tych kart.

gonzo-----
Początkujący

W telefonie komórkowym mam ich kartę mmc od 3 lat i daje radę, ale wiadomo inny typ karty i inna jakość...

RobakG
Początkujący

według testów gazety FOTO VIDEO najszybciej w tym modelu aparatu chodzą karty:
SanDisk Extreme iV 4GB-12,00MB/s
SanDisk Extreme Ducati Edition 8GB-12,35MB/s
SanDisk Extreme III 200X 4 GB-11,18MB/s
SanDisk Extreme III 16 GB-10,16MB/s
Lexar Proffesional UDMA 300X 8GB-11,87MB/s
a te wolniejsze np:
Kingston 266X Ultimate 8GB-5,57 MB/s
Pretec 233X 8GB-4,03MB/s-o dziwo najszybsza karta dla Canona EOS 40 D zapis 14,21 MB/s
Sony 133X 20 MB/s 4GB-6,91MB/s